HAKKIMIZDA

“Besinler ilacınız, ilacınız besininiz olsun”

                                                “Hippocrates”

 

Logomuz

·        Logomuz matematik biliminin fonksiyon simgesi olan f(x)'den esinlenerek oluşturulmuştur. Her canlının bir fonksiyonu olduğuna inanarak üreteceğimiz ürünleri temsil eder. Üretim felsefemizin temelidir bu logo.

·        Bizi bu serüvene yanlış beslenme, sağlıksız gıdalar ve bunların insanlara verdiği zararlar dahil etmiştir.

·        Fx Food olarak üreteceğimiz her ürünün bir fonksiyonu olduğundan emin olarak, buna sadık kalan bir üretim çizgisinde ilerleyeceğiz.

·        Logomuzda yer alan renklerden kahverengi, toprağı ve toprak ile iç içe olan ürünleri temsil eder. Turuncu ise, kırmızıdan sonra gelen en sıcak renktir. Canlılığı sembolize eder. Ana ürün portföyümüz olan kurutulmuş meyvelerin hakim rengidir. 

Hakkımızda

·        Uzun bir planlama ve kuluçka döneminin ardından Fx Food, bu coğrafyanın en iyi meyve ve sebzelerinin bulunduğu Antalya’ da kuruldu.  

·        Bizi bu serüvene yanlış beslenme, sağlıksız gıdalar ve bunların insanlara verdiği zararlar dahil etmiştir.

·        Fx Food olarak her canlının bir fonksiyonu olduğuna inanıyoruz ve bu inanç ile ürünlerimizi üretip fonksiyonlarını ortaya çıkarıyoruz.

·        Sağlıklı ve huzurlu olmanın sağlıklı beslenmeden geçtiğini bilerek bu hassasiyetle ürünlerimizi en doğal, en katkısız ve elimizden geldiğince de endüstriyel süreçlerden uzak durarak üretmeye çalışıyoruz.

Vizyon

Fx Food olarak vizyonumuz;

·        Üretmiş olduğumuz fonksiyonel, sağlıklı, doğal ürünlerile insanlığa yıllar boyu hizmet eden, insana değer vermenin yollarından birinide sağlıklı ürünler üretmek olduğunu unutmayarak fonksiyonel gıda ürünleri,sağlıklı atıştırmalıklar ve gıda hammaddeleri konusunda inovatif bir şirketolmaktır.

Misyon

FxFood olarak misyonumuz ;

·        Hipokrat'ın sözü olan “Besinler ilacınız,ilacınız besininiz olsun” ile yola çıktığımız bu yolda mutlu ve sağlıklıbireyler için doğa’nın bize sunduğu besinleri en doğal, en katkısız hali ilefonksiyonel ürünler olarak siz müşterilerimize sunmaktır.